Konuk Yazarlarımız

Tablet Düşünce, herkesin paylaşımlarına açık, editöryel bir dergi gibi çalışmaktadır. Siz de yazılarınızın yayınlanmasını istiyorsanız, tabletkolektifi@gmail.com adresine yazılarınızı ve kendinizi tanıtan bir metni gönderebilirsiniz. Yazınız değerlendirildikten sonra sizinle iletişime geçilecektir.

Konuk yazarlarımız, soyadlarına göre alfabetik sıralanır.


Bengisu Baş

Konuk Yazar

Bengisu, Boğaziçi Üniversitesi’nde iktisat son sınıf öğrencisidir. İlgi alanları davranışsal finans, kamu maliyesi, çalışma ekonomisi ve finanstır.

İletişim: bengisu.bas@boun.edu.tr

Yazılar:

Piyasalarda Aşırı Güven Faktörü ve Türk Yatırımcısının Genel Profili

Özgür Günce: 5 Şubat 2021Boğaziçi’nde neler oluyor?

Elif Çanga

Konuk Yazar

Elif, Boğaziçi Üni iktisat son sınıf öğrencisidir. Davranışsal ekonomi, strateji planlama, psikoloji, pazarlama ve market analizine ilgi duymaktadır. Hobi olarak şiir yazmakta, tenis ve yelkenle ilgilenmekte, ukulele çalmaktadır.

İletişim: elif.canga@boun.edu.tr

Yazılar:

Özgür Günce: 6 Şubat 2021Boğaziçi’nde neler oluyor?

Özgür Günce: 4 Şubat 2021Boğaziçi’nde neler oluyor?

Yunus Can Doğru

Konuk Yazar

Yunus, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sakarya Üniversitesi Alman dili ve Edebiyatı mezunudur. İlgi alanları edebiyat, mitoloji, felsefe ve siyasettir.

İletişim: yunuscandogru@gmail.com

Yazılar:

Zweig ve Ruhun ÖlümüHer gölge, sonunda yine de ışığın çocuğudur. Ancak aydınlıkla karanlığı, savaşla barışı, yükselişle alçalışı yakından tanımış olan kişi, hayatı gerçekten yaşamış sayılır.

Mert Özen

Konuk Yazar

Mert, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği öğrencisidir. İlgi alanları iş geliştirme, takım yönetimi, spor ve espordur.

İletişim: burakmertozen@gmail.com

Yazılar:

İş-Yaşam Dengesinin Davranış Bilimleri Açısından Değerlendirilmesi Ve Organizasyonel Başarı Bağlamında Etkileri


Bizimle çalışmak ister misiniz?